środa, 19 marca 2014

I my tam byliśmy......

preview

We wtorek 18 marca gliwickie przedstawienie dla dzieci " Kot w butach" było transmitowane do szkół w całej Polsce w ramach projektu TVP iTeatr - " Internetowego Teatru TVP dla szkół".
Transmisję gliwickiego przedstawienia obejrzało prawie 33 tysiące uczniów w 562 szkołach            w Polsce oraz my na widowni.
Oprócz pięknego przedstawienia, które było w tym dniu największą atrakcją , obserwowaliśmy  jak odbywa się taka transmisja. Podglądalismy pracę panów kamerzystów, dźwiękowców. 
Na naszych oczach przeprowadzane były wywiady.


Więcej informacji ( w tym także transmisję od kulis ) znaleźć można na stronie Teatru Muzycznego kliknij tutaj


To były niezapomniane przeżycia . 

poniedziałek, 17 marca 2014

Wiktoria - nasz Prymus

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 5 nasza koleżanka Wiktoria walczyła o tytuł Prymusa . Mimo, że dzisiaj trochę szczęścia zabrakło dla nas jest Prymusem. Gratulujemy Wiktorii i dziękujemy za jej starania.


środa, 12 marca 2014

I miejsce Dominiki.


W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zima w oczach dziecka" nasza koleżanka Dominika zajęła I miejsce. Gratulujemy jej mocno. Dominika to prawdziwa artystyczna dusza. Wygrywa konkursy plastyczne, ale także razem z Sikorkami konkursy piosenki. Oby tak dalej....

poniedziałek, 10 marca 2014

Sikorki - najlepsze.

Dzisiaj na XVI Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych w Teatrze Muzycznym w Gliwicach  nasze Sikoreczki zajęły I miejsce. Utrzymały w ten sposób tytuł najlepszych, który wywalczyły już w ubiegłym roku.Gratulujemy im tego sukcesu.
Zapraszamy do wysłuchania utworu  "44 koty", który Sikorkom dał zwycięstwo -


                                                          kliknij tutajczwartek, 6 marca 2014

Zaproszenie


Zapraszam na Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne . Blisko, bo w Teatrze Muzycznym , bez kosztów, bo wstęp jest bezpłatny.
10 maja o godz. 17.00 rozpocznie się Koncert Galowy, w czasie którego wystapią "Sikorki", a wśród nich nasze koleżanki: Zuzia,Magda, Dominika, Marta. To będzie uczta dla ducha.