piątek, 30 maja 2014

Mój dom, moja rodzina.


Dzisiaj mieliśmy w klasie wyjatkowych gości. Z okazji Dnia Mamy i Taty zaprosiliśmy ich do naszej klasy, aby ofiarować im swoją pracę , codzienny trud zdobywania wiedzy i umiejetności.
" Motyle są piękne, ale nie zastapią mamy", " Mama to mama, a tata to tata" - to jedne z wielu "odkryć" dzisiejszego dnia. Jedno jest pewne. To najważniejsze osoby w naszym życiu i kochamy je najbardziej na świecie..... Oni nas też.

piątek, 23 maja 2014

Zosia druga w Gliwicach!!

Dzisiaj w naszej szkole odbył się IV Miejski Konkurs Plastyczny. Uczniowie klas drugich gliwickich szkół wykonywali wycinankę lub wylejankę z papieru kolorowego. Temat pracy " Kwiaty dla mamy " - przecież w poniedziałek Dzień Matki. Szkolne eliminacje w naszej szkole wygrali Zosia i Filip z II a i to oni dzisiaj reprezentowali naszą szkołę.


Zosia w trakcie pracy.


Zosia zrobiła nam dzisiaj wielka niespodziankę - jej praca zajęła II miejsce. 
Dziękujemy Ci Zosiu i gratulujemy, bo to duży sukces. Jesteś "plastycznym wicemistrzem" Gliwic.

środa, 14 maja 2014

Nasze misie.......


Jedną z atrakcji sobotniego festynu był kiermasz, na którym można było kupić misie......
Wcześniej misie te, wspólnie z rodzicami, każdy z nas wykonał. Były cudowne! Tak nam sie podobały, że każdy z nas zrobił wszystko, aby je zdobyć...Na zdjęciu tylko niektóre z nich. Piękne prawda?

wtorek, 13 maja 2014

Najaktywniejsi na festynie

W sobotę 20 maja 2014 r w naszej szkole odbył sie festyn szkolny, połączony z otwarciem nowych boisk . Atrakcji było moc. Można  było się sprawdzić. Uczynił to Kacper, który wziął udział w konkurencjach sporowych . Zajął w nich, wsród uczniów klas 1- 3, pierwsze miejsce. Dla niego był puchar i nasze gratulacje.

 Wiktoria natomiast wystąpiła w finale konkursu " Szkoła Tańczy" Zdobyła w nim wyróżnienie.
Otrzymała duże brawa, dyplom oraz nasze gratulacje.

czwartek, 8 maja 2014

Oko w oko z gadami i płazami.

Dzisiaj uczestniczyliśmy w wyjątkowej lekcji przyrody. Mieliśmy okazję z bliska przyjrzeć się wybranym gadom i płazom . Zdjęcia prezentują tylko wybrane zwierzęta, o których mielismy okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek.